Kim jesteśmy

Placówką medyczną inną niż wszystkie. Stoi za nami tradycja. Wyróżnia nas holistyczne podejście do potrzeb zdrowotnych pacjenta. Przemawiają za nami najlepsi specjaliści w wielu dziedzinach medycyny. Tym, co ma dla nas znaczenie jest relacja z pacjentem.

Dla nas liczysz się TY!

CM WUM w pigułce

W 2001 r. zdarzyło się kilka ważnych rzeczy… Na świat przyszła Iga Świątek, Adam Małysz jako pierwszy Polak wygrał Turniej Czterech Skoczni i uruchomiona została polskojęzyczna wersja Wikipedii, jednej z najpopularniejszych witryn internetowych. 22 lata temu powstało też Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (CMWUM), uczelni z 200-letnim doświadczeniem w kształceniu najlepszych medyków w Polsce. Za całym przedsięwzięciem stała ważna idea: świadczenie usług na najwyższym poziomie przez wykwalifikowany zespół klinicystów.

Celem jest zdrowie!

Głównym celem działania CMWUM jest udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, poprawie i przywracaniu zdrowia pacjentów, które realizuje poprzez prowadzenie profilaktyki, diagnostyki, leczenia ambulatoryjnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy usługi z zakresu: podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz multidyscyplinarne usługi medyczne realizowane w formie oferty komercyjnej.

Wierzymy, że nowoczesne rozwiązania to dłuższe życie. Dlatego od początku naszej działalności inwestujemy w technologie medyczne zapewniające wysoki poziom usług.

Motto, które ma siłę

Jako placówka uniwersytecka rozwijamy również działalność na polu badawczo-naukowym, a także szkoleniowym. Realizujemy szereg programów badawczych, szkolimy rezydentów i studentów medycyny. Prowadzone są także działania, mające na celu pozyskanie środków z funduszy europejskich, które ułatwią nam rozwój.

Nasze motto to hasło „JUŻ SAMA PROFILAKTYKA JEST ZWYCIĘSTWEM!”. W myśl tego prowadzimy szereg akcji profilaktyczno-promocyjnych dla naszych pacjentów.

W styczniu 2007 r., placówka otrzymała Certyfikat Jakości ISO 9001:2000, co potwierdziło wysoką jakość świadczonych przez nas usług, a w styczniu 2010 r. Certyfikat Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a we wrześniu 2021 r. Certyfikat Jakości ISO 9001:2015.

Starania naszego zespołu zostały docenione w następujących konkursach :

  • Certyfikat Dobra Marka 2022 Jakość Zaufanie Renoma – 2022 r.,
  • Certyfikat Złotego Godła „Najwyższa Jakość Quality International” w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości – 2022 r.
  • Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Ochronie Zdrowia” – 2011 r.
  • I miejsce w konkursie Liderzy OSOZ 2010 w kategorii Promocja Zdrowia i Profilaktyka,
  • wyróżnienie w konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2010” w kategorii Medycyna – 2010,
  • nominacja Prezesa Zarządu Spółki do konkursu „Sukces Roku 2009 w Ochronie Zdrowia Liderzy Medycyny”,
  • nominacja w kategorii „Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia” w Konkursie Liderzy OSOZ 2009,
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym „Perły Medycyny” – 2009 r