Scena Letnia

Scena Letnia

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi wraz z Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. serdecznie zaprasza w niedzielę 5 czerwca
2022 r. od godziny 11.00 na kolejną odsłonę Sceny Letniej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie. Tym razem na ludowo będziemy świętować Dzień Dziecka.
W programie – muzyka, kolorowe stroje, spektakl teatralny, gry i zabawy, warsztaty. Jak zawsze nie zabraknie smakołyków przygotowanych specjalnie na tę okazję. Przez całą niedzielę 5 czerwca w siedzibie Instytutu i w ogródku na tyłach budynku, najmłodsi poznają kulturę ludową na wielu poziomach. W podcieniach będzie można posmakować regionalnych specjałów przygotowanych przez mistrzynie kuchni z Kół Gospodyń Wiejskich. Oprócz smakołyków, na stoiskach twórców ludowych nie zabraknie zabawek, wycinanek i wielu innych arcydzieł sztuki ludowej. Tego dnia Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. będzie aktywnie wspomagać uczestników w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz edukacji zdrowotnej społeczeństwa.

Link do wydarzenia: 
https://nikidw.edu.pl/2022/06/02/dzien-dziecka-na-ludowo-5-czerwca-zapraszamy-na-krakowskie-przedmiescie-66/

Udostępnij