Oczyszczenie organizmu

Oczyszczenie organizmu

Podanie kroplówki z płynem o specjalnie dobranym składzie, umożliwia usunięcie z krwiobiegu pozostałości toksycznych związków, a także uzupełnienie niedoboru elektrolitów. Dzięki takiemu detoksowi przywrócona zostaje równowaga metaboliczna organizmu.

Skutki wieczoru, w trakcie którego wypiliśmy zbyt dużo alkoholu, odczuwać możemy szczególnie uporczywie, tym bardziej że tolerancja na napoje wyskokowe zależy od szybkości metabolizmu naszego organizmu, a dokładnie – od działania enzymów wytwarzanych przez naszą wątrobę. To dlatego niektórzy z nas wcale nie muszą wypić dużo, by następnego dnia cierpieć z powodu stanu zatrucia alkoholowego. Najbardziej uciążliwe wtedy są dolegliwości żołądkowe, zaburzenia ze strony układu nerwowego, silny ból głowy i ogólne osłabienie.

„Kroplówka na kaca” daje możliwość szybkiego pozbycia się nieprzyjemnych objawów i błyskawicznego powrotu do formy.

Nadmierne spożycie alkoholowych napojów wysokoprocentowych może też wiązać się z poważnymi zaburzeniami, warto więc zastosować detoks alkoholowy, by przywrócić sprawne funkcjonowanie naszego organizmu i dobre samopoczucie.

Osobie korzystającej z usługi dożylnie, w postaci kroplówki, podawane są:

– elektrolity (magnez, potas, sód),
– sole mineralne,
– witaminy (duża zawartość witamin z grupy B, zwłaszcza B12),
– leki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, rozkurczowe,
– leki osłonowe i wyciszające.

W trakcie stacjonarnego detoksu (wykonywanego w CM WUM), który trwa około godziny, kroplówka podawana jest w komfortowych warunkach i pod opieką medyczną. Ponieważ jednak objawy związane z kacem mogą być szczególnie uciążliwe, możliwe jest również wykonanie zabiegu z dojazdem do domu klienta.

Walka domowymi sposobami z objawami kaca każe długo mierzyć się z nieprzyjemnymi objawami. Jeżeli musimy szybko wrócić do formy w związku z obowiązkami zawodowymi, domowymi, spotkaniami lub innymi planami, warto skorzystać z detoksu alkoholowego. Kroplówka szybko stawia na nogi i pozwala cieszyć się znakomitą formą.

Proponujemy detoks alkoholowy na terenie całej Warszawy. Wybrać można usługę dobraną do swoich potrzeb, czyli:

– detoks stacjonarny (w CM WUM), rekomendowany osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, których stan zdrowia wymaga szczególnego monitoringu (np. wykonania dodatkowych badań); usługa składa się z kwalifikacji lekarskiej do zabiegu i podaniu leków oraz monitoringu stanu zdrowia przez ratownika lub pielęgniarkę (na zlecenie lekarza można zastosować bardziej zaawansowaną terapię oczyszczającą);

– detoks w domu pacjent, realizowany przez zespół wyjazdowy, składający się z ratownika bądź pielęgniarki, i polegający na podaniu podstawowego zestawu leków (kroplówki) oraz monitoringu stanu zdrowia (pomiar ciśnienia, glukozy, temperatury).

Pakiet standard, usługa stacjonarna lub wyjazdowa:

– 500 ml PWE + witamina C,
– 250 ml 0,9% NaCl + leki rozkurczowe,
– 250 ml 0,9% NaCl,
– leki przeciwbólowe we wlewie,
– leki osłonowe na żołądek,
– leki wyciszające.

Pakiet optymalny, usługa wyjazdowa:

– 500 ml PWE + magnez,
– 250 ml 0,9% NaCl + witamina C,
– 250 ml 0,9% NaCl + leki rozkurczowe,
– 100 ml 0,9% NaCl + leki przeciwwymiotne,
– leki przeciwbólowe we wlewie,
– leki osłonowe na żołądek + zapas na 1 dzień,
– leki wyciszające + zapas na 1 dzień.

Pakiet premium, usługa wyjazdowa:

– 500 ml PWE + magnez,
– 500 ml glukozy 5%,
– 250 ml 0,9% NaCl + witamina C,
– 250 ml 0,9% NaCl + leki rozkurczowe,
– 100 ml 0,9% NaCl + leki przeciwwymiotne,
– leki przeciwbólowe we wlewie,
– witamina B12 w iniekcji domięśniowej,
– leki osłonowe na żołądek + zapas na 2 dni,
– leki wyciszające + zapas na 2 dni.

Z usługi można skorzystać 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8.00 do 20.00. W celu umówienia wykonania kroplówki należy zadzwonić pod numer telefonu +48 690 553 381

Udostępnij