CM WUM zdobywcą nagrody Dobra Marka 2022

CM WUM zdobywcą nagrody Dobra Marka 2022

Nagroda została przyznana za wysoką jakość:

  • usług świadczonych na NFZ,
  • usług komercyjnych,
  • usług obejmujących Medycynę Pracy.

– Działamy na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy – mówi Justyna Mieszalska, prezes CM WUM.
Dziękujemy za wyróżnienie!

CM WUM jest spółką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składającym się z lekarzy praktyków wywodzących się m.in. z kadry profesorskiej oraz akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – dodaje prezes Mieszalska.

Konsultacje są prowadzone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli są to usługi bezpłatne, ale także świadczymy usługi komercyjne, w tym oferujemy pakiety dla przedsiębiorstw „Zdrowa Firma”. Wysoka jakość i szeroki zakres usług pozwalają na nowoczesną diagnostykę i efektywne leczenie najbardziej złożonych jednostek chorobowych.

To szeroka oferta badań, dostosowana do wymagań związanych z opieką interdyscyplinarnego zespołu lekarzy, to także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Ofertę CM WUM wyróżnia zatem jej kompleksowość.

Proponowane pakiety są odpowiedzią na potrzeby firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z nich mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Jest organizowany od 13 lat.

Udostępnij