PAKIETY MEDYCZNE
Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza badań ogólnych, specjalistycznych oraz dedykowanej diagnostyki laboratoryjnej w ramach atrakcyjnych Pakietów.
Zakup Pakietów, zawsze daje niższą cenę niż zakup pojedynczych badań, do każdego Pakietu dołączamy dodatkowe usługi, których wykonanie w ramach zakupionego pakietu świadczymy bezpłatnie.
REJESTRACJA ON-LINE
Pierwsza Polka, która zdobyła Międzynarodowy Certyfikat Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC) w 1996 r.
W 2007 r. stworzyła z zespołem lekarzy i położnych polski certyfikat doradcy laktacyjnego CDL oraz system kształcenia dla medyków.
Praktykę poradnictwa laktacyjnego zaczynała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, od kilku lat pracuje w Babka Medica i Concept Medica.
Działalność społeczną na rzecz promocji karmienia piersią podjęła już w 1992 r., najpierw w Komitecie Upowszechniania Karmienia Piersią, potem w Fundacji Twórczych Kobiet. Wieloletni wykładowca i autorka licznych publikacji dla mam i dla profesjonalistów m.in. poradnika „Warto karmić piersią”, podręcznika „Karmienie piersią w teorii i praktyce”.
Aktualnie dyrektor niepublicznej placówki edukacyjnej – Centrum Nauki o Laktacji.
W 2017 r. odznaczona najwyższym odznaczeniem Izby lekarskiej Laudabilis za całokształt działalności oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Lekarz pediatra, konsultant laktacyjny IBCLC i CDL, od 1996 r. pracuje w poradni laktacyjnej Centrum Medycznego „Żelazna” w Warszawie, gdzie prowadzi pacjentki i niemowlęta z trudnymi problemami w karmieniu piersią.
Jest wykładowcą, trenerem szkolenia praktycznego i egzaminatorem w Centrum Nauki o Laktacji. Jest również współautorem wielu programów szkoleniowych m.in.: „Problemy w laktacji”. Publikuje prace nt. postępowania w laktacji w czasopismach dla lekarzy i położnych.
W 2004 r. zorganizowała we współpracy z IBLCE pierwszy w Polsce i po polsku egzamin dla kandydatów na IBCLC. Jest współtwórcą Rady Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych, której przewodniczyła w latach 2005–2009 (obecnie Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych).
Współtworzyła pierwszy polski podręcznik dla profesjonalistów pt. „Karmienie piersią w teorii i praktyce” wydany przez Medycynę Praktyczną w 2012 i 2017 r.
Obroniła pracę doktorską, w której udowodniła skuteczność standaryzowanej porady laktacyjnej.
Mgr położnictwa, od 1991 r. pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej.
Prowadzi tam uruchomioną w 2011 r. Poradnię Laktacyjną. Jest inicjatorem i organizatorem Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w tym szpitalu.
Publikuje poradniki dla rodziców.
Jest od 2010 r. Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Jest cenionym wykładowcą i trenerem praktyk w Centrum Nauki o Laktacji. Kieruje kształceniem położnych zdobywających tytuł CDL.
Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.
Uznana Aniołem Wcześniaków przez Koalicję dla Wcześniaka. Odznaczona za zasługi dla ochrony zdrowia w mieście stołecznym Warszawa w 2023 r.
Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Na co dzień wspiera młode mamy na oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka Szpitala Św. Zofii w Warszawie.
Dr n. med. Marek Pokulniewicz w 2011 r. ukończył II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując dyplom z wyróżnieniem.
W czasie odbywania nauki na studiach wziął udział w Programie Erasmus i wyjechał do Pragi, gdzie zdobył wykształcenie na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Karlovy. Posiada specjalizację z położnictwa i ginekologii.
Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach, m.in. wziął udział w projekcie badawczym dotyczącym leczenia pęcherza nadreaktywnego.
Prowadzi konsultacje ginekologiczne.
Wykonuje USG i pobiera materiały do badań cytologicznych oraz bakteriologicznych. Diagnozuje oraz leczy schorzenia natury ginekologicznej, w tym torbiel jajnika, nadżerkę szyjki macicy czy infekcje dróg rodnych.
Zajmuje się również prowadzeniem ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka: zagrożonej przedwczesnym porodem, z łożyskiem przodującym oraz ciąży mnogiej. Opiekuje się ciężarnymi pacjentkami z nadciśnieniem tętniczym.
Konsultacje i badania specjalistyczne w ramach kontraktu z NFZ
Konsultacje specjalistyczne:
- KARDIOLOGIA
- UROLOGIA
- ENDOKRYNOLOGIA
- GINEKOLOGIA
- NEUROLOGIA
- REUMATOLOGIA
- GASTROLOGIA
- OKULISTYKA
Badania diagnostyczne:
- GASTROSKOPIA
- REZONANS MAGNETYCZNY
Konsultacje i badania specjalistyczne komercyjne
AUDIOLOGIA
CHIRURGIA
DIABETOLOGIA
DIETETYKA
ENDOKRYNOLOGIA
FONIATRIA
GASTROLOGIA
GERIATRIA
HEMATOLOGIA
KARDIOCHIRURGIA
KARDIOLOGIA
LARYNGOLOGIA
LOGOPEDIA
NEFROLOGIA
NEUROCHIRURGIA
NEUROLOGIA
ORTOPEDIA
PSYCHOLOGIA
REUMATOLOGIA
UROLOGIA
Badania diagnostyczne komercyjne
EKG
TEST WYSIŁKOWY
ECHO SERCA
HOLTER EKG
HOLTER RR
RTG
REZONANS MAGNETYCZNY
USG
GASTROSKOPIA
REKTOSKOPIA
VIDEOSTROBOSKOPIA
AUDIOGRAM TONALNY I IMPEDANCYJNY
ENG – ELEKTRONYSTAGMOGRAFIA
SPIROMETRIA
EMG – ELEKTROMIOGRAFIA
POTENCJAŁY WYWOŁANE
EEG – ELEKTROENCEFALOGRAFIA
EEG Z AKTYWACJĄ FARMAKOLOGICZNĄ
KOLPOSKOPIA
CYTOLOGIA
DOPPLER
BADANIE DNA OKA
MIERZENIE CIŚNIENIA WEWNĄTRZGAŁKOWEGO
KOMPUTEROWE BADANIE WADY WZROKU
BADANIE OSTROŚCI WZROKU
Nasi specjaliści
Bogusław Skórka
Poradnia Endokrynologiczna
Sławomir Stawicki
Poradnia Kardiologiczna
Jolanta Stanisławska-Nielepkiewicz
Poradnia Kardiologiczna
Violetta Stępień-Adamczewska
Poradnia Kardiologiczna
Piotr Strzelczyk
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Bożena Zapęcka-Dubno
Poradnia Diabetologiczna
Renata Zawadzka
Poradnia Foniatryczna
Maria Zawadzka-Byśko
Poradnia Kardiologiczna
Marek Pokulniewicz
Poradnia Ginekologiczna
Katarzyna Klimek
Poradnia Ginekologiczna
Małgorzata Santor – Zaczyńska
Poradnia Ginekologiczna
Laretta Grabowska – Derlatka
Rezonans Magnetyczny